Kilo Almak için Tercih Edilen Bombax Kilo Aldırıcı - KiloMax

BOMBAX Kilo Aldırıcı Bitkisel Karışım Sıkça Sorulan Sorular

SORU SORMAK İSTER MİSİNİZ ?

1 • Merhaba Bombax Siparişi verdim. Elime ne zaman ulaşır. Ertuğrul Bey Merhaba, Hafta içi saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişler aynı gün kargoya verilir ve 2 iş günü içerisinde elinizde olur. Saat 16:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü içerisinde kargoya verilir.
2 • 1 Kutu Bombax Kaç Günlüktür. 1 Kutu Bombax Kilo Aldırıcı 250 Gram olup, ortalama 10 günlük kullanımlıktır.
3 • Merhaba Bombax ürünü Nasıl Kullanmalıyım? Teşekkürler. Sabah ve akşam tok karnına Bir yemek kaşığı süte , meyve suyuna veya bir kase yoğurda karıştırılarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Süt ya da yoğurt ile kullanılması önerilir. Ev yapımı meyve suyu ya da yoğurt olması etkisini ciddi oranda artırmaktadır.
4 • Bombax Kilo Aldırıcı Ürün İçeriğinde Neler Var? Bombax İçeriğinde Kudret Narı Meyvesi, %25 Kakao , Polen , Kına kına, Propolis, Keçi Boynuzu, Üzüm Çekirdeği, Amber Karışık Meyve ve Sebze ekstresi (Patates, muz, üzüm, elma, portakal) bulunmaktadır.
5 • Bombax Siparişlerinde Kapıda Ödeme Var mı? Evet. Bombax Kilo Aldırıcı Siparişlerinizde Kapıda Nakit ya da Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı Vardır.
Kilo Alma sürecinde zorluklar yaşıyor musunuz? Artık Kilo Almak mı İstiyorsunuz?

MENÜ

SOSYAL MEDYA

info@kilomax.net 0850 346 57 40